Sociální pracovník

Místo výkonu: Duchcov
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: Dle dohody.
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Podlogarová

Organizace: Oblastní charita Most

Zařízení: Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Zastávka

Pracovní pozice: sociální pracovník

Místo výkonu: Osecká 794/1, 419 01 Duchcov

Typ vztahu: plný úvazek

Nástup: dle domluvy

Výběrové řízení: ANO

Plat: od 21 460 Kč

Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Podlogarová, vedoucí služby NZDM Zastávka, e-mail: podlogarova@charitamost.cz, mobil: 778 005 957

Náplň práce:

  • Sociální práce s dětmi a mládeží ve věku 6-15 let

Obecné požadavky:

  • komunikační předpoklady,
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu,
  • motivace pro práci s lidmi ohroženými sociálních vyloučením
  • čistý trestní rejstřík
  • časová flexibilita v pracovních dnech
  • schopnost organizace práce
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost a aktivní přístup
  • odolnost vůči stresu
  • dobrý zdravotní a psychický stav
  • administrativní schopnosti (PC, Office, internet)
  • ochotu dalšího vzdělávání

Požadavky pro sociálního pracovníka:

  • vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, zodpovědnost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • znalost systému sociálního zabezpečení, zejména orientace v dávkách hmotné nouze
  • dobrou znalost práce na PC, internetu

Uchazeči zašlou vedoucími služby strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení.

Oblastní charita Most si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nebude vybrán vhodný kandidát.

Oblastní charita Most si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Mgr. Lenka Podlogarová

Vedoucí služby NZDM Zastávka