TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA

Charita Česká republika se snaží nejen získat dárce a sponzory pro financování svých služeb, ale také si chce prostředky obstarat sama. Mimo jiné tak činí i prostřednictvím Tříkrálové sbírky.

 

        

 

 

 

 

 

Mostecká Oblastní charita se na organizaci Tříkrálové sbírky podílí každoročně první týden v lednu.


Tříkrálová sbírka 2012 

 aktuální výsledky

 

OSA - Partner TS 2012  

 

 

 

 

 


 Tříkrálová sbírka 2011

aktuální výsledky


Tříkrálová sbírka 2010

   


Tříkrálová sbírka překonala loňský rekord. Děkujeme dárcům za štědrost!

Koledníci z Jilemnice. Foto Jakub Žák

Celkem 119 184 663 korun. Tolik se letos vybralo do 23 908 pokladniček Tříkrálové sbírky. Dnes místní charity pod úředním dozorem rozpečetily ty poslední a peníze z nich sečetly. Kluci a děvčata v přestrojení za tři krále koledovali a vybírali peníze do pokladniček prvních čtrnáct dní v lednu. Charita Česká republika nyní děkuje všem, kteří s láskou přispívají na pomoc potřebným.

Tříkrálová sbírka v Mostě má pěknou tradici

Tříkrálová sbírka skončila, ale v samém jejím závěru dne 14. ledna 2019 se uskutečnilo tradiční Tříkrálové pozvání do Soukromé hotelové školy Bukaschool Most, které každoročně platí pro všechny děti z nízkoprahového komunitního klubu Sovička.

Žehnání koledníků v Litvínově

Žehnání koledníků v Litvínově

Ve středu 2.1. 2019 v litvínovském Kostele svatého Michaela archanděla požehnal tříkrálovým koledníkům místní pan farář, otec Grzegorz Czerny.

Sečteno! Tříkrálová sbírka překonala loňský rekord. Děkujeme dárcům za štědrost!

Tříkrálový koledník z Kutné Hory. Snímek Jakub Žák

112 260 037 korun. Tolik se letos vybralo do pokladniček Tříkrálové sbírky. Celkem 22 767 jich místní charity pod úředním dozorem rozpečetily a peníze z nich sečetly. Koledníci v přestrojení za tři krále vybírali peníze prvních čtrnáct dní v lednu. Charita Česká republika teď děkuje všem, kteří s láskou přispívají na pomoc potřebným.

Žehnání koledníků v Litvínově

Žehnání koledníků v Litvínově

Ve čtvrtek dne 4.1. 2018 v Litvínovském kostele svatého Michaela archanděla požehnal tříkrálovým koledníkům místní pan farář otec Grzegorz Czerny. Žehnání se zúčastnilo celkem přes 30 lidí, zapojených do Tříkrálové sbírky z toho pět skupinek koledníků – dětí – tří králů.

Tříkrálové setkání v hotelové škole

Tříkrálové setkání v hotelové škole

Po osmé přijala letos ředitelka Soukromé hotelové školy Bukaschool v Mostě tříkrálové koledníčky z nízkoprahového klubu „Sovička“ Oblastní charity Most s pedagogickým doprovodem, aby přispěla do sbírkové pokladničky a současně všechny děti pohostila a obdarovala.

Poděkování za výsledky Tříkrálové sbírky 2017

Poděkování za výsledky Tříkrálové sbírky 2017

Vážení spoluobčané, zaměstnanci a příznivci Oblastní charity Most, milí dobrovolníci a koledníci Tříkrálové sbírky. Chceme Vám všem prostřednictvím tohoto děkovného dopisu poděkovat, za přízeň a obětavost, s níž se podílíte na pomoci lidem ať již během roku, nebo konkrétně v období Tříkrálové sbírky.

OBRAZEM: "My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví vinšujem vám...!"

OBRAZEM: "My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví vinšujem vám...!"

Most - Na Mostecku pokračuje Tříkrálová sbírka.Most - Na Mostecku pokračuje Tříkrálová sbírka.
Zdroj: http://mostecky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-my-tri-kralove-jdeme-k-vam-stesti-zdravi-vinsujem-vam-20170106.html
Most - Na Mostecku pokračuje Tříkrálová sbírka.

V neděli zazní na ČT1 jubilejní Tříkrálový koncert

Tříkrálový koncert. Foto: Richard Bouda

Tradiční součástí Tříkrálové sbírky je Tříkrálový koncert, jehož jubilejní desátý ročník se koná v neděli 8. ledna v Městském divadle v Brně. V přímém přenosu jej uvede Česká televize v 18 hodin na programu ČT 1. Koncert moderují Martina Kociánová a Jan Čenský. Na Tříkrálovém koncertu 2017 vystoupí Boni pueri, Spirituál kvintet, Věra Martinová, Václav Neckář & Bacily, Lenny a Slza.

Tříkrálová sbírka 2017

 

podpis_TKS2017