Pracovník v sociálních službách- Rozmarýnek

Místo výkonu: Most
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. ledna 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Helena Fadrhonsová, DiS.

Oblastní charita Most vypisuje výběrové řízení na pozici – pracovník v sociálních službách v Mostě pro realizaci služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Rozmarýnek. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz. Bude se jednat o práci na dobu určitou do 31. 12. 2020

Požadujeme:
NUTNÉ vzdělání předepsané pro pracovníky v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., komunikační předpoklady, schopnost pracovat samostatně i v týmu, motivaci pro práci s lidmi ohroženými sociálním vyloučením, znalost práce na PC (MS Office, Internet), trestní bezúhonnost

Výhodou: praxe v oblasti práce s lidmi na okraji společnosti, praxe při poskytování sociálních služeb nebo přímo terénních programů v sociálně vyloučených lokalitách, řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce: poskytování terénních sociálních služeb v Mostě, administrativa sociálních služeb.

Pozice: Terénní pracovník v sociálních službách

Plat cca: 20.000,- Kč

Předpokládaný nástup: 01. 01. 2018

Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 25. 10. 2017 na adresu: fadrhonsova@charitamost.cz, k rukám Bc.Helena Fadrhonsová, DiS.

Obsah přihlášky: strukturované životopisy, motivační dopis, písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, kopie dokladu o dosaženém vzdělání

Součástí přihlášky musí být aktuální kontaktní údaje včetně telefonního čísla a e-mailové adresy.

Kontaktní osoba na VŘ: Bc. Helena Fadrhonsová, DiS.

Tel: 775 713 249

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.